Search Search Favorites Favorites Messages Messages Watchdog Watchdog About About Premium Premium Login Login
Czech

For Rent, Apartment, Personal, 2 rooms + kitchenette, 52 m²

Active

18,000 CZK Per month
 Start following

Is this listing yours?

Is this your listing? Register, request to change account from personal to company and get access to direct imports for free. Import bridge

 Location

 Property information

 Contract code 022-NP02632
 Exclusive
 Ownership Personal
 Building construction Brick
 Energy label Economical
 Gas

 Property size

Total area 46 m²
Usable area 52 m²
Layout 2 rooms + kitchenette
 Room count 2

 Furnishings

 Furnished
 Shower

 Are you interested in price history of this listing?

Look at whole listing history, which we were able to acquire. From offer discovery, changes in price, to reservation and sale.
 Show listing history

 Looking for similar property?

Are you looking for similar property, but you are currently unlucky? Create watchdog for free and let us inform you with email or notification on your mobile phone, when similar property appears!

Share


Try our mobile app

Try our free mobile app with push notifications and mobile data saving optimizations.
Get it on Google Play Download on the App Store

 Description

Nabízíme pouze k dlouhodobému pronájmu světlý Byt 2+kk s balkonem (46m2 byt + 6m2 balkon) v 2. patře (ze tří) novostavby domu v klidné obci Jinočany s parkovacím místem před domem. Byt je plně vybaven nábytkem i všemi spotřebiči, dle fotografií. Byt má prostorný obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a vstupem na balkon. Ložnice s rohovým oknem a krásným výhledem do přírody je vybavena praktickou šatní skříní a manželskou postelí. Koupelna 4,45m2 nabízí prostorný sprchový kout, pračku, úložný nábytek a police + wc. V bytě jsou plovoucí podlahy a dlažba, před vstupem na balkon je mramor. Okna jsou plastová. Vybavení které v bytě zůstává: Kuchyňská linka s myčkou nádobí, el. troubou, mikrovlnou troubou, sklokeramickou varnou deskou - indukce, digestoří a lednicí s mrazákem, pračka, rozkládací sedací souprava včetně internetového připojení, které je pevně svázáno s bytem. Ohřev vody bojlerem, elektrické topení. Energetická náročnost C - úsporná. Nájemné 18.000,-Kč, poplatky 2.100,-Kč, zálohy na el. energie 2.500,-Kč (zúčtovatelné na základě vyúčtování nedoplatku/přeplatku). Kauce ve výši měsíčního nájemného a poplatků 20.100,-Kč. Výhled z bytu je na protější louky a pole , které budou během dalšího roku revitalizovány na přírodní park. Bydlení je vemi klidné a tiché, jelikož kolem neprojíždí žádná auta, pouze parkující. V místě najdete kompletní občanskou vybavenost, MŠ, ZŠ, poliklinika - praktický lékař, zubař, gynekologie, urologie, rehabilitace, lékárna, obchody, cukrárna, nová knihovna, pošta, pár minut OC Zličín, sportovní hala, lanové centrum, přírodní koupaliště Mirešák. Ve výstavbě je zde obchodní centrum, které mí být dokončeno nejpozději začátkem příštího roku. Výbornou dopravní dostupnost díky které budete v těsném kontaktu s městem zajišťují autobusy MHD - k metru "B" Luka a Zličín 11 minut nebo vlak na Smíchovské nádraží 18 minut. Autem pouze 1,5 km na Pražský okruh, na metro Stodůlky 9 minut. Na letiště Václava Havla po okruhu do 15 minut. Vřele doporučuji tento byt v žádané a oblíbené lokalitě v obci s kompletní infrastrukturou. Pro více informací a prohlídku kontaktujte RK.


  Broker

Michaela Longa

Contact

 Email michaela.longa@re-max.cz
 Phone number 777 665 680
 Phone number 241 410 140

 Real estate agency

Contact


Similar listings nearby

 Show all similar listings nearby