Search Search Favorites Favorites Messages Messages Watchdog Watchdog About About Premium Premium Login Login
Czech

For Sale, Apartment, Personal, 3 rooms + kitchenette, 557 m² - Skvorec, Škvorec, Smiřických

Active
Preview photograph This is only a preview photo, the rest of the photos in the original quality can be found at the sources below.

5,490,000 CZK
 Start following

 Additional price information

 Mortgage

Is this listing yours?

Is this your listing? Register, request to change account from personal to company and get access to direct imports for free. Import bridge

 Location

 Address Czechia, Skvorec - Škvorec, Smiřických

 Property information

 Ownership Personal

 Property size

Total area 557 m²
Layout 3 rooms + kitchenette

 Are you interested in price history of this listing?

Look at whole listing history, which we were able to acquire. From offer discovery, changes in price, to reservation and sale.
 Show listing history

 Looking for similar property?

Are you looking for similar property, but you are currently unlucky? Create watchdog for free and let us inform you with email or notification on your mobile phone, when similar property appears!

Share


Try our mobile app

Try our free mobile app with push notifications and mobile data saving optimizations.
Get it on Google Play Download on the App Store

 Found with robot

This listing was found by an automatic robot, which searches the internet for publicly available real estate listings. Only the preview without contact information is visible. Complete listing with original photos and contact information can be found on the sources below.

 Description

Pozemek o velikosti 557 m2 se nachází v nejkrásnější lokalitě obce Škvorec, ležící u Úval u Prahy. Pozemek je z části rovný a z části svažitý. Byly zde provedeny úpravy terénu, které ještě nejsou dokončeny. Ze západní strany je pozemek ohraničen lesem, takže je zde klid a navíc máte jistotu, že se zde nic nebude stavět. Součástí pozemku je stavba z 18. století v původním stavu, kterou je třeba buď zrekonstruovat nebo zbourat, aby bylo možné postavit si vlastní dům. K rekonstrukci této stavby je navržen projekt pro vytvoření dispozice 3+kk (možno 4+kk) o dvou podlažích a celkové ploše 140 m2. Pro rekonstrukci je vydáno stavební povolení a rozpočet vytvořeného projektu je cca 3,5 milionů Kč. V rámci přestavby domu již byla na pozemku postavena kůlna, kterou současný majitel využívá jako sklad. Nemovitost se nachází na konci slepé ulice, takže zde není žádný provoz. Na začátku ulice (cca 300 m od domu) je renesanční zámek a barokní statek. 100 m od domu se pak nachází kostel. V obci je dobrá občanská vybavenost - 300 m od pozemku, ve stejné ulici, se nachází ZŠ a ve vzdálenosti 500 m se nachází MŠ. Dále je zde pošta, několik restaurací, potraviny apod. Další občanskou vybavenost najdeme v nedalekých Úvalech u Prahy, vzdálených 3 km. Obec Škvorec se nachází 3 km od okraje Prahy, 25 km od jejího centra. Je zde dobrá dopravní dostupnost. 666 m od pozemku (10 minut pěšky) je autobusová zastávka, ze které jede autobus do Úval. Z těch se vlakem dostanete za 25 minut do centra Prahy na Masarykovo nádraží. Autem je to do centra Prahy cca 30 minut. Pozemek je vhodný pro všechny, kteří chtějí žít v krásné klidné lokalitě, blízko přírody a přitom kousek od Prahy. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat. Doporučuji prohlídku. Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze tedy financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ke koupi zdarma pomůžeme vyřídit, a to za těch nejlepších tržních podmínek.


Similar listings nearby

 Show all similar listings nearby