Search Search Favorites Favorites Messages Messages Watchdog Watchdog About About Premium Premium Login Login
Czech

For Sale, Apartment, Personal, 2290 m² - Prague, Zbraslav

Active
Preview photograph This is only a preview photo, the rest of the photos in the original quality can be found at the sources below.

14,965,000 CZK
 Start following

 Additional price information

 Mortgage

Is this listing yours?

Is this your listing? Register, request to change account from personal to company and get access to direct imports for free. Import bridge

 Location

 Address Czechia, Prague - Zbraslav

 Property information

 Ownership Personal

 Property size

Total area 2290 m²

 Are you interested in price history of this listing?

Look at whole listing history, which we were able to acquire. From offer discovery, changes in price, to reservation and sale.
 Show listing history

 Looking for similar property?

Are you looking for similar property, but you are currently unlucky? Create watchdog for free and let us inform you with email or notification on your mobile phone, when similar property appears!

Share


Try our mobile app

Try our free mobile app with push notifications and mobile data saving optimizations.
Get it on Google Play Download on the App Store

 Found with robot

This listing was found by an automatic robot, which searches the internet for publicly available real estate listings. Only the preview without contact information is visible. Complete listing with original photos and contact information can be found on the sources below.

 Description

Nabízíme atraktivní stavební pozemek o celkové ploše 2.290 m2 z několika parcel. Na jedné je dům s evidenčním číslem. Vše v sousedství rezidenčního areálu Strnady ve Zbraslavi. Pozemek je vhodný k výstavbě až 2 rodinných domů anebo pro komerční účely (zázemí firmy se skladováním a manipulační plochou. Má příjezdovou cestu napojenou na obecní komunikaci. Blízkost Pražského okruhu. Jde o žádanou lokalitu Zbraslav / Strnady navazující na les a zároveň rychlou dostupnost do centra Prahy, na letiště Václava Havla (15 minut), anebo taky výborná dostupnost na Smíchov (20 minut). Pozemek vybaven přípojkou vody a elektřiny. Plyn není přiveden. Odpadní vody nutno vyřešit jímkou nebo ČOV. Zastávka MHD/PID je několik metrů od pozemku. Pozemek lze rovněž koupit jako soubor aktiv včetně obchodní společnosti registrovanou k DPH.


Similar listings nearby

 Show all similar listings nearby