Search Search Favorites Favorites Messages Messages Watchdog Watchdog About About Premium Premium Login Login
Czech

For Sale, Land, 1000 m² - Brežany

Active
Preview photograph This is only a preview photo, the rest of the photos in the original quality can be found at the sources below.

2,205,000 CZK
 Start following

 Additional price information

Price for meter 2,205

Is this listing yours?

Is this your listing? Register, request to change account from personal to company and get access to direct imports for free. Import bridge

 Location

 Address Czechia, Brežany

 Property information

 Contract code 804356

 Property size

Total area 1000 m²
Land area 1000 m²

 Are you interested in price history of this listing?

Look at whole listing history, which we were able to acquire. From offer discovery, changes in price, to reservation and sale.
 Show listing history

 Looking for similar property?

Are you looking for similar property, but you are currently unlucky? Create watchdog for free and let us inform you with email or notification on your mobile phone, when similar property appears!

Share


Try our mobile app

Try our free mobile app with push notifications and mobile data saving optimizations.
Get it on Google Play Download on the App Store

 Found with robot

This listing was found by an automatic robot, which searches the internet for publicly available real estate listings. Only the preview without contact information is visible. Complete listing with original photos and contact information can be found on the sources below.

 Description

Prodej rovinatého pozemku o výměře 1000 m2 určeného územním plánem k výstavbě rodinného domu. Pozemek se nachází v okrajové části města Horažďovice - Předměstí. Na pozemku v současné době přípojka el. energie. Přípojka kanalizace, veřejný vodovod, veřejné osvětlení a příjezdová cesta ze zámkové dlažby bude vybudována v blízké budoucnosti a je již zahrnuto v ceně pozemku. Velmi klidná lokalita se snadnou dostupností do města Horažďovice. Dobrá dostupnost na vlakové spojení ČB - Plzeň. V případě zájmu se v této lokalitě nabízí další pozemky k prodeji. Více info v RK. Lokalita: Horažďovice V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce. Evidenční číslo: 804356


Similar listings nearby

 Show all similar listings nearby