Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Prodej, Byt, 22 m² - Velký Osek

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

60,500 Kč
Cena včetně provize a právního servisu
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

 Cena včetně provize

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

Stát Česko
Kraj Středočeský kraj
Okres Kolín
Město Velký Osek
Zeměpisná šířka 50.101334
Zeměpisná délka 15.1955
Adresa Středočeský kraj, Kolín, Velký Osek

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 059-NP05881

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 22 m²
Plocha pozemku 22 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

V zastoupení majitele nabízíme odprodej 8 parkovacích míst v lokalitě sídliště U hřiště ve Velkém Oseku. Parkovací místa mají výměru od 14 do 22 m2 a nachází se před bytovými domy č.p. 873 (5 míst), č.p. 818 (1 místo) a před č.p. 845 (2 místa). Majitel tato parkovací místa odprodá nejvyšší nabídce jednotlivým zájemcům na základě výsledku aukce (jednorázová nabídka kupní ceny bez další licitace). Pro bližší informace o podmínkách aukce, jejím termínu a bližší identifikaci pozemků kontaktujte makléře nabídky.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí
Byt
Byt
Prodej

2+kk

4,299,000 Kč
 Objeveno 3 Jul. 18:07