Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Prodej, Byt, Osobní, 1 pokoj, 550 m² - Bohostice

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

29,990,000 Kč
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

 Hypotéka

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

Stát Česko
Kraj Středočeský kraj
Okres Příbram
Město Bohostice
Zeměpisná šířka 49.59614
Zeměpisná délka 14.138133
Adresa Středočeský kraj, Příbram, Bohostice

 Informace o nemovitosti

 Vlastnictví Osobní
 Konstrukce budovy Cihlová

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 550 m²
 Počet pokojů 1
Balkón
 Sklep

 Informace o patrech

 Výtah
 Podlaží Přízemí

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Nabídka zajímavého obchodního prostoru, který se skládá z Restaurace, velkého sálu, obchodu s potravinami, bytu, sklepních prostor, půdy pro vytvoření dalších bytů či apartmánů. Dále k nemovitosti náleží terasa, parkování u domu, dvůr za domem. Díky svému umístění nedaleko Orlické přehrady a zároveň poblíž Prahy se jedná o zajímavou investici. Restaurace je položena na vytížené cyklistické trase. Potraviny jsou jediné ve vesnici. Vzhledem k rozsáhlé velikosti lze vybudovat několik apartmánů či penzion. K dispozici jsou i veškeré plány budovy. Pro bližší informace mne kontaktujte telefonicky nebo emailem. Budu se těšit na Vaše dotazy! O ceně je možné jednat!