Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Prodej, Byt, Osobní, 5+1, 245 m² - Hradešín

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

21,300,000 Kč
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

 Hypotéka

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Adresa Česko, Hradešín

 Informace o nemovitosti

 Vlastnictví Osobní
 Vytápění Ústřední elektrické

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 245 m²
Dispozice 5+1
 Počet pokojů 5
 Zahrada

 Informace o patrech

 Počet nadzemních podlaží 2

 Vybavení

 Zařízený

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům 5+1 s podlahovou plochou 245 m2 v obci Hradešín, okres Kolín. K dispozici je obytná půda se střešními okny, zděná zateplená garáž pro 2 automobily o celkové rozloze 45 m2 a 1 venkovní parkovací stání a to vše na pozemku 753 m2 s kompletním oplocením a živým plotem zaručujícím soukromí! Dům samotný prošel v posledních 2 letech rozsáhlou revitalizací: nová venkovní i vnitřní malba/barva, výměna oken a balkonových dveří, kompletní rekonstrukce balkónu včetně výměny izolace a variabilní balkónové dlažby, nové venkovní chodníky s pojezdovou dlažbou, nový el. kotel a krbová kamna, přičemž s vyhříváním vody a topením dále vypomáhají instalované solární panely na střeše domu s bojlerem na 300 l vody. Dominantou obytných prostor je obývací pokoj se 45 m2, s krbovými kamny a obložením. Vnitřní prostor nabízí celkem 5 obytných místností, kuchyň, 2 koupelny a 1 technické zázemí. Po domě jsou navíc kompletní rozvody centrálního vysavače a datové kabely pro el. zabezpečení. Venkovní prostory nabízí nový zahradní zděný domek s menším sklípkem pro skladování potravin, nově postavená pergola (42 m2) s venkovním krbem navazuje na bazén 3,7 x 7,3 m a hloubkou 1,2 m. Bazén je postaven z poloviny nad zemí s betonovou základní deskou a boční polystyrenovou izolací. Zahradu včetně vzrostlých stromů poskytujících dostatek stínu můžete v případě nutnosti zavlažovat z nádrže na dešťovou vodu o objemu 9 m3. Vše je zařízeno pro klidný odpočinek, maximální soukromí, s propojením s přírodou a zároveň rychlou dostupností do Prahy-cca 20 minut autem či vlakem z nedalekého města Úvaly. V obci Hradešín se nalézá mateřská školka, potraviny, sportovní hřiště na fotbal, tenis, nohejbal a pro děti dětské hřiště. Doporučujeme.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí