Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Prodej, Byt, Osobní, 70 m² - Praha, Praha 12, Ke Starému hřišti

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

22,400,000 KÄŤ
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

 Hypotéka

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Adresa Česko, Praha 12, Ke Starému hřišti

 Informace o nemovitosti

 Vlastnictví Osobní

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 70 m²
 Počet pokojů 2
 Zahrada

 Informace o patrech

 Počet nadzemních podlaží 1

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Nabízíme k prodeji dvoupatrový podezděný dům na rovinatém rozlehlém stavebním pozemku o velikosti 2124m2 se zahradou na Praze 4, Modřany. Dům se nachází v žádané lokalitě Prahy 4, Modřany. Lehká dostupnost po Praze jak autem tak i MHD zajisti komfortní rekreaci a nebo trvalé bydlení pro milovníky přírody a zahrady. Napojení na elektřinu je na pozemku. Voda se odebírá z vlastní vrtané studny, odpad se dá vyřešit vlastním septikem. Do budoucna se plánuje napojení na městský vodovod a kanalizaci. Zahradu ocení milovníky vzrostlých ovocných stromu a zdravého životního stylu. Pozemek je vhodný k výstavbě rodinného domu. Možno financovat hypotečním úvěrem, který pro Vás rádi a zdarma zajistíme za těch nejlepších podmínek na trhu. Vřele doporučuji prohlídku, pro další informace neváhejte kontaktovat makléře.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí