Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Prodej, Byt, 3+1, 66 m² - Strakonice, Strakonice I

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

3,540,000 Kč
Cena vč. provize a kompletního servisu
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

 Cena včetně provize

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Adresa Strakonice, Strakonice I

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 819793
Orientace objektu Jih, Sever, Východ
 Zdroj vody Veřejný vodovod
 Ohřev vody Dálkový rozvod
 Vytápění Dálkové
 Odpad Veřejná kanalizace
 Elektřina 230 (220) V

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 66 m²
Užitná plocha 66 m²
Dispozice 3+1
 Počet pokojů 3

 Informace o patrech

 Podlaží 3

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Nabízíme prodej prostorného bytu 3+1, 66 m². Byt se nachází v 2. patře domu v žádané lokalitě ve Strakonicích, ulice Máchova. K bytu náleží sklep a zděná garáž (18 m²), která je nedaleko. Podlahu pokrývá dlažba, PVC a koberec. Velmi nízké náklady na byt. V blízkém okolí najdeme širokou škálu občanské vybavenosti, školy, školky, lékárny, nákupní centra, veterinární kliniku a sportoviště. Srdečně Vás zvu na prohlídku tohoto mimořádného bytu. Více informací rádi poskytneme v RK. Pomůžeme s financováním.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí