Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Prodej, Garáž, 13 m² - Slaný, Tomanova

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

149,000 KÄŤ
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

 Neplatíte provizi
 Hypotéka

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Informace o dostupnosti

 Poznámka k dostupnosti 08. 01. 2022

 Lokace

 Adresa Česko, Slaný - Slaný, Tomanova

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 655182
 Vlastnictví Osobní

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 13 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Kontakt na majitele: +420 733 515 102 Přímý majitel prodá poslední podélné parkovací stání na vlastním pozemku (osobní vlastnictví) v Tomanově ulici ve městě Slaný. Parkovací stání se nachází u velkého bytového komplexu bývalých kasáren, takže je to výborná investiční příležitost na případný pronájem. Parkovací stání je o velikosti cca 13m2 a bez problému se na něm zaparkuje osobní vůz i SUV. Parkovací stání je v osobním vlastnictví a na katastru je vyčleněno na samostatném pozemku.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí