Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Prodej, Pozemek, 1505 m²

Aktivní

3,450,000 Kč
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

Cena za metr 2,292.4

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 201350

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 1505 m²
Plocha pozemku 1505 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Popis

Dnes tu pro Vás mám pozemek o velikosti 1505 m2 s krásným výhledem a již vybudovanou chatou, jež je možné rozšířit, nebo zrekonstruovat k obrazu svému. Pokud by na Vás byl pozemek moc velký, je tu i potenciál rozdělení na dvě části. Pozemek se nachází na okraji obce v naprostém klidu, kde si opravdu odpočinete od uspěchaného života. Nelahozeves má kolem dvou tisíc obyvatel. Najdeme zde školu, školku, obchody, restaurace, kavárnu a také skvost renezanční architektury Zámek Nelahozeves. Jsou tu i dva fotbalové kluby, případně se můžete protáhnout po cyklostezce, nebo projít po turistické trase. Obec je velmi žádaná pro svoji polohu a výbornou dostupnost do Prahy, autobusem, vlakem, případně vozem kdy jste za 25 min po dálnici v Praze. Velice dobrá dopravní dostupnost je i na Slané, Kladno, Neratovice nebo Mělník.


  Makléř

Vítězslav Culka

 Realitní společnost

Kontakt

 Email info@bidli.cz
 Telefonní číslo 774 110 007
 Web https://www.bidli.cz

Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí