Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Prodej, Pozemek, Bydlení, 673 m² - Okres Mělník, Veltrusy

Aktivní

3,970,700 Kč
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

Cena za metr 5,900

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Adresa Okres Mělník, Veltrusy
Umístění objektu Klidná část obce

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 640583
 Typ pozemku Bydlení

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 673 m²
Plocha pozemku 673 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Popis

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej 4 stavebních pozemků v lokalitě, kterou si zamilujete. Pokud si přejete bydlet s dobrou dostupností do Prahy a přitom být blízko k přírodě, pak je tento projekt právě pro Vás. Jedná se o stavební pozemky 143/83 o výměře 1201 m², 143/85 o výměře 745 m², 143/89 o výměře 740 m² a 143/82 o výměře 673 m².
V ceně pozemků je zahrnuto kompletní vybudování inženýrských sítí z nichž bude k dispozici - vodovod, kanalizace, elektřina a komunikace. Stavební pozemky jsou rovinatý a slunný, prostě ideální pro výstavbu rodinných domů. Cena 5.900,- Kč za m².
Město Veltrusy má velmi dobrou občanskou vybavenost: k dispozici je široká nabídka služeb. Nachází se zde mateřská i základní škola, místní knihovna, lékaři, pošta, lékárna, rodinné centrum, několik obchodů a restaurací. Dále pod městem funguje např. městská policie, sběrné místo atd.
Veltrusy jsou krásné město se svou historií, zámeckým parkem, zámkem a dančí oborou. V okolí jsou také cyklotrasy a turistické cesty. Rádi a zdarma Vám zajistíme výhodný hypoteční úvěr. Pro více informací kontaktujte makléře. V případě více vážných zájemců o tuto nemovitost může dojít k jednání o ceně. Ev. číslo: 640583.


  Makléř

Jana Humlová, DiS.

Kontakt

 Email humlova@dumrealit.cz
 Telefonní číslo 603 776 931

 Realitní společnost

Kontakt


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí