Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Prodej, Pozemek, Bydlení, 735 m² - České Budějovice, České Budějovice 2, Litvínovická

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

4,389,000 Kč
Cena vč. provize a kompletního servisu
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

 Cena včetně provize
Cena za metr 6,122.5

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Adresa Česko, České Budějovice - České Budějovice 2, Litvínovická

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 819428
 Typ pozemku Bydlení
 Zdroj vody Studna vrtaná
 Odpad Septik
 Elektřina 230 (220) V, 400 (380) V

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 735 m²
Plocha pozemku 735 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Prodej oploceného pozemku s výškou betonového plotu 2 m o celkové velikosti 773 m². Na pozemku se nachází, dvojgaráž se zastavěnou plochou 38 m², vrtaná studna 30 m hluboká, přípojka elektřiny 230 V s možností navýšení na 400 V, vsakovací septik. Dále je na pozemku dětské hřiště, zahradní domek s chemickým WC. Na pozemku je několik vzrostlých ovocných stromů a keřů. Rozestavěná zahradní mobilní, montovaná dřevostavba 5,8x4,3 m, zatím nelze využívat. Vjezdová vrata do zahrady o šířce 4 m. Možnost stání před pozemkem na veřejné ploše cca 2-3 auta. Nedaleko se nachází koupaliště Malý jez. Klid, odpočinek a zároveň veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí