Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Prodej, Pozemek, Bydlení, 644 m² - Rohatec, Nádražní

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

1,700,000 Kč
+ provize RK, cena je včetně provize a poplatků
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

 Cena včetně provize
Cena za metr 2,639.8

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Adresa Česko, Rohatec, Nádražní

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 46858
 Typ pozemku Bydlení

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 644 m²
Plocha pozemku 644 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 644m², pozemek se nachází v Rohatci v okrese Hodonín. K pozemku jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě. V současné době je pozemek vedený na katastru nemovitostí jako zastavěná plocha a nádvoří a ostatní plocha, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě pro bydlení. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost a je odsud výborná dostupnost do okolních měst a obcí.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí