Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Prodej, Pozemek, 1850 m² - Jimramov

Aktivní
Bez obrázku
cena neznámá
 Začít sledovat

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Adresa Česko, Jimramov - Jimramov

 Informace o nemovitosti

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 1850 m²
Plocha pozemku 1850 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Prodám pozemek k výstavbě zařazený územním plánem do ploch bydlení o výměře 1850 m2 v malebné části Vysočiny. Pozemek je svažitý s krásným výhledem a poskytuje dostatek soukromí. Možno umístit i dvě stavby, přičemž jedna může být i s více jednotkami (3), které lze následně rozprodat. Sítě na pozemku. Cena 2000 Kč za m2. Bližší informace po telefonu.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí