Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Prodej, Pozemek, Bydlení, 3007 m² - Rohatec

Aktivní
Bez obrázku
cena neznámá
 Začít sledovat

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Adresa Česko, Rohatec

 Informace o nemovitosti

 Typ pozemku Bydlení

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 3007 m²
Plocha pozemku 3007 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Pokud hledáte nádherné klidné místo ke stavbě vašeho vysněného samostatně stojícího domu v malebné vinařské obci Rohatec ul. Padělky… jen 3km od okresního města Hodonín s výbornou dostupností ke všem službám a infrastruktuře, tak neváhejte. Nabízí se ojedinělá možnost koupě krásného stavebního místa se všemi sítěmi (vodovod, plyn, elektřina, kanalizace) u paty pozemku včetně obecní asfaltové příjezdové komunikace. Uliční šířka pozemku je cca 22,6m. Pozemek je naprosto unikátní a Vaše budoucí bydlení se ponese v duchu dnů plných relaxace. Po vlastním pozemku je zajištěn přístup až k řece Moravě, takže příp. vášniví rybáři mohou mít přístup k řece přímo ze svojí zahrady. Pro představu se jedná o pozemky KÚ Rohatec p.č. 583/213,215,46,181,184,185…celková výměra činí 3007 m2. Cena za tuto unikátní nabídku je 10 mil. Kč. Pokud jste vážný solventní zájemce, můžete posílat své nabídky na email: banka2021@seznam.cz. Zásadně nereaguji na nabídky RK, volím cestu přímého prodeje bez zbytečných prostředníků. Tel. kontakt je neplatný, prosím využívejte jen email.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí