Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Byt, 2+kk, 60 m²

Aktivní

24,600 Kč/měs.
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

Měsíční poplatky 3,600
Kauce 20,000

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Informace o dostupnosti

 Poznámka k dostupnosti 1. 9. 2022

 Lokace

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 729984
 Konstrukce budovy Cihlová

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 60 m²
Dispozice 2+kk
Balkón
 Sklep
Lodžie

 Informace o patrech

 Výtah

 Parkování

 Garáž

 Vybavení

 Zařízený
 Klimatizace

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Popis

Pronajmu prvnímu nájemníkovi byt v novostavbě, 2+kk., 60 m2, 2.n.p., orientovaný do klidného vnitrobloku plného zeleně, jeden balkon je příjemný při východním slunci, krytá lodžie 5 m2 orientovaná na jihozápad umožní celodenní odpočinek. Vstup na lodžii je z hlavního obytného prostoru i z ložnice. Byt je plně vybaven spotřebiči a částečně i nábytkem, /pračka, sušička, lednice, indukční varná deska, myčka,klimatizace , velkoplošná televize, venkovní žaluzie na el. pohon, podlahové vytápění, výtah/, vše v nejvyšší kvalitě. Nábytek je vyrobený na míru s přihlédnutím na moderní design a množství úložného prostoru.Součástí pronájmu je kryté parkovací stání a komora v blízkosti bytu. Výhodou je i malá chodba před vlastním vstupem do bytu. Byt je velmi slunný, náklady na vytápění jsou velmi nízké. Z fotogalerie je také patrné, že celý objekt je uzavřen vstupní bránou.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí