Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Byt, Osobní, 2+kk, 58 m² - Chrudim, Chrudim II, Doktora Bartůňka

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

11,000 Kč Za měsíc
bez energii
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

 Cena včetně provize

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Informace o dostupnosti

 Poznámka k dostupnosti 1. 9. 2022

 Lokace

 Adresa Česko, Chrudim - Chrudim II, Doktora Bartůňka

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 297-NP00129
 Exkluzivní
 Vlastnictví Osobní
 Odpad Kanalizace
 Plyn

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 58 m²
Užitná plocha 58 m²
Dispozice 2+kk
 Počet pokojů 2

 Informace o patrech

 Výtah

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Dispozice: kuchyňský kout 5,8 m2, jídelní a obývací kout 21,8 m2, pokoj 13 m2, chodba 7,4 m2, koupelna 4,4 m2, WC 2,5, lodžie 3,5 m2 (keramická dlažba), sklep 2 m2, k dispozici kolárna, kočárkárna. Bytový dům byl zkolaudován v roce 2016. Jsou zde použity moderní materiály vyhovující především energetickým a estetickým požadavkům klienta, (okna EURO s izolačním dvojsklem K=1,1W/m2, dveře SAPELI (obložkové zárubně), protipožární dveře, detektor požáru, elektroinstalace slaboproud (televizní, telefonní a internetové rozvody), podlahová krytina (keramická dlažba, plovoucí podlahy), vytápění: centrální ústřední plynové topení s kotlem v objektu s ohřevem TUV s měřiči spotřeby na jednotlivé bytové jednotky, výtah (nerez), obvodové zdivo zděné se zateplením 50 MM, příčky zděné, plocha střechy se životností min. 30 let. Lokalita se vyznačuje výbornou dopravní dostupností, občanskou vybaveností a prestiží. Volné ihned. Nájemné: 11.000,- Kč/měsíc + zálohy na energie, bez el. bytové jednotky, cca 3.000,- Kč/měsíc, vratná kauce 22.000,- Kč + poplatek RK.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí