Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Byt, 16 m²

Aktivní

46,800 Kč Za měsíc
 Začít sledovat

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Informace o dostupnosti

 Poznámka k dostupnosti 30. 9. 2022

 Lokace

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 254-NP00431
 Konstrukce budovy Skeletová
 Energetický štítek Mimořádně nehospodárná

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 16 m²
Plocha pozemku 5776 m²
Zastavěná plocha 16 m²

 Vybavení

 Zařízený

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Popis

Pronajměte si prostory, které skutečně potřebujete a vyhněte se velkým investicím. Servisované kanceláře West Flexi Offices představují ideální řešení pro všechny, kdo hledají pronájem stylových, plně vybavených kancelářských prostor s flexibilní dobou nájmu. Nabízíme k pronájmu (dlouhodobému či krátkodobému) kancelář pro 12 osob o celkové výměře 51 m2 na populární byznysové adrese. Kancelář máte možnost pronajmout plně vybavenou nebo si ji vybavit dle svých představ vlastním nábytkem. Zároveň můžete využívat služeb jako je vysokorychlostní Wifi, chytré tiskárny, podpora recepce, vybavené kuchyňky, IT servis či právní poradenství, podle Vašich představ či priorit. Celkem disponuje v nabídce 39 kanceláří od 9 m2 – 74 m2. Pronajmout si můžete i vybavenou zasedací místnost. V budově je též k dispozici parkování v pozemních garážích , konferenční prostory, restaurace a kavárny, fitness centrum, místnost pro kola, bezbariérový přístup, nabíjecí stanice Siemens a E.ON v okolí množství upravené zeleně V budově funguje nepřetržitá ostraha. Díky svému praktickému umístění na západním kraji Prahy u dálnice D5 jsou kanceláře skvělé dostupné autem i veřejnou dopravou – v pěším dosahu se nachází stanice metra Stodůlky (trasa B), autobusové spoje a nákupní centrum Zličín.


  Makléř

Miroslav Chorouš

Kontakt

 Email miroslav.chorous@re-max.cz
 Telefonní číslo 733 756 680
 Telefonní číslo 730 165 156

 Realitní společnost

Kontakt

 Email info@re-max.cz
 Telefonní číslo 281 861 223
 Web https://www.remax-czech.cz/

Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí