Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Byt, 68 m² - Chrudim, Chrudim IV, Rubešova

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

12,000 Kč Za měsíc
 Začít sledovat

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Informace o dostupnosti

 Poznámka k dostupnosti 1. 9. 2022

 Lokace

 Adresa Česko, Chrudim - Chrudim IV, Rubešova

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 020-NP06609
 Plyn

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 68 m²
Plocha pozemku 84 m²
Zastavěná plocha 663 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Prostory k pronájmu jsou v přízemí ve zděné rekonstruované budově v části Chrudimi - Blehovsko za zahradnictvím. Disponují dvěma místnostmi, hlavní se vstupem z ulice a s výměrou 53 m2, opticky rozdělenou příčným podhledem a středovým sloupem a druhou menší 15,2 m2 se vstupem do společné chodby budovy a na toalety. Podlaha přední části hlavní místnosti je kryta zátěžovým kobercem, zadní část dlažbou. Samostatné vytápění je zajištěno plynovým kotlem v zadní části hlavní místnosti, elektřina má samostatné měření, voda se počítá poměrem. Budova je v oploceném uzamykatelném areálu. Měsíční nájem 7.000,- Kč + energie dle potřeb využití, depozitum 2x nájem. Volné ihned.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí