Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Byt, 211 m² - Praha, Uhříněves, Přátelství

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

180 Kč Za měsíc
Cena k jednaní
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

Cena za metr 217

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Informace o dostupnosti

 Poznámka k dostupnosti 24. 8. 2022

 Lokace

 Adresa Česko, Praha 22, Uhříněves, Přátelství

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 205-NP08313
 Exkluzivní

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 211 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Nabízíme k podnájmu zrekonstruované komerční prostory v Praze10- Uhříněvsi, v ul. Přátelství, s užitnou plochou 211m2. Prostory jsou situovány v uzavřeném areálu, se vstupními vraty, průjezdné i nákladními vozidly (ne tahač s návěsem). Prostory se nacházejí v prvním patře jsou rozdělené na dvě samostatná křídla každé má 211m2 možné je podnajmout dohromady o celkové ploše 422m2 (celé první patro). Obě mají k dispozici toalety, v jedné části je kuchyňka. K dispozici elektřina 380 V, plyn, voda, kanalizace. Nákladní výtah s nosností 1000 kg. Okna nová, plastová. Ústřední topení s radiátory a částečně podlahové topení, plynový kotel, který vytápí celý prostor, internet. Podlahy jsou nové, vystěrkované. Lokalita s výbornou dostupností do centra Prahy vlakem (2 minuty pěšky na vlak Praha-Uhříněves), 2 minuty pěšky na MHD bus na metro A – Depo Hostivař nebo na metro C – Háje nebo Opatov). V blízkém okolí jsou obchody a služby, dále restaurace, pošta, bankomat, čerpací stanice. Prostor vhodný jako kanceláře, obchodní prostory, skladovací prostory, výrobna např. léčiv, laboratoře nebo jiná nerušící výroba. K dispozici ihned. Možnost pronajmout i více pater.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí