Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Byt, Osobní, 3+1, 65 m² - Brno, Řečkovice, Družstevní

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

15,900 Kč Za měsíc
+ energie cca 3.800,-Kč (vodné, stočné, teplo), + elektřina a plyn (převádí se na nájemníka), + jistota ve výši jednoho nájmu (vratná kauce), + provize RK
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

 Cena včetně provize

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Informace o dostupnosti

 Poznámka k dostupnosti 12. 10. 2022

 Lokace

 Adresa Česko, Brno - Řečkovice a Mokrá Hora, Družstevní

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 268-NP01447
 Vlastnictví Osobní
 Odpad Kanalizace
 Plyn

 Požadavky majitele

Kouření

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 65 m²
Dispozice 3+1
 Počet pokojů 3

 Vybavení

 Zařízený

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

V zastoupení majitele Vám zprostředkuji pronájem pěkného bytu ve vyhledávané lokalitě Brno - Řečkovice. Hledáte-li klidné bydlení, odkud to budete mít kousek do přírody a nedaleko do města, tohle místo Vás určitě zaujme - srdečně Vás zvu na prohlídku. Jedná se o byt s dispozicí 3+1 o výměře 65m2. Rozhodně Vás potěší přítomnost lodžie o výměře cca 5m2, celkem je Vám tedy k dispozici 70m2. Cihlový bytový dům má celkem 4 poschodí, předmětný byt se nachází ve 3.NP. Jednotlivé pokoje mají výměry 18m2, 16m2 a 8m2, výměra kuchyně je 9m2. Byt se pronajímá jako nevybavený a majitel má zájem o dlouhodobý pronájem. Byt je nekuřácký. Volné od 1.12.2022, prohlídky jsou možné již nyní. Cena měsíčního pronájmu je 15.900,-Kč, + energie cca 3.800,-Kč (vodné, stočné, teplo), + elektřina a plyn (převádí se na nájemníka), + jistota ve výši jednoho nájmu (vratná kauce), + provize RK. Více informací Vám rád sdělím telefonicky.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí