Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Byt, 5+kk, 96 m² - Brno, Řečkovice

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

25,000 Kč/měs.
 Začít sledovat

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Adresa Česko, Brno - Řečkovice a Mokrá Hora

 Informace o nemovitosti

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 96 m²
Dispozice 5+kk
 Počet pokojů 5

 Vybavení

 Sprcha

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Nabízíme pronájem řadového RD 5+kk (96m2) v Ivanovicích za Řečkovicemi, kuchyňská linka, sporák, starší slušný nábytek je k dispozici, ale může odejít pryč. Nájem je ideální pro rodinu nebo 4-6 studentů. Nájem 18000/měs plus záloha na vodu a energie 7000/měs. ● Všechny čtyři pokoje jsou samostatné neprůchozí. Nábytek je starší, majitel ho může odstranit. Pokoj 1 : koberec, okno na SZ do dvora, 14m2. Pokoj 2 : pěkné lino, pár skříněk, okno na JV do tiché ulice, 13m2. Pokoj 3 : koberec, obývací stěna, okno na JV do tiché ulice, 13m2. Pokoj 4 : koberec, šatní skříň, okno na JV do tiché ulice, 13m2. Obytná kuchyně 25m2: kuchyňská linka s mnoha skříňkami, sporák, stůl, plovoucí podlaha. Koupelna: vana, umyvadlo. Samostatné WC. V předsíni je šatní skříň a malá komora. Topení : plynový etážový kotel. Teplá voda : el.boiler 100l na levný proud. Řadový přízemní dům je v Ivanovicích (za Řečkovicemi) na začátku ul. Pokorova. Dům nemá zahradu, jen málo využívaný dvůr (bez možnosti vstupu pro nájemníky). ● MHD: 150m na bus 41,71 zast.Kouty (5 min. do Řečkovic, odtud tram 1). V Řečkovicích je možno přesednout na bus 65 k hlavní budově VUT. Parkování na ulici před domem je zcela bez problémů. Do rozsáhlého lesa je to 900m (přírodní park Baba), na kole přes kopec 7,5 km na přehradu (na Sokolské koupaliště). ● Majitel přivítá jako nájemníky rodinu, nebo i 4-6 osob, i studenty, bez volně chovaných domácích zvířat, bez požadavku na trvalé bydliště zapsané do občanky. Byt je volný ihned, prohlídky ihned. ● Nájem 18.000/měs plus záloha na plyn, elektřinu a vodu 7000/měs. Vratná záloha (kauce) majiteli 25.000 Kč. Jednorázová odměna pro RK (provize) 25.000 Kč. ● Děkujeme že jste dočetli až sem. Více informací rádi poskytneme telefonicky od 10 do 23 hodin v pracovní dny, často i o víkendech a svátcích od 11 do 22 hodin na tel. 776 254 429. Využijte prosím také možnost volat odpoledne a pozdě večer.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí