Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Byt, 24 m² - Praha, Uhříněves, Ke Kříži

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

19,000 Kč Za měsíc
+ zálohy 1.700,- Kč + elektřina, neplatíte provizi RK
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

 Neplatíte provizi

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Informace o dostupnosti

 Poznámka k dostupnosti 1. 1. 2023

 Lokace

 Adresa Česko, Praha 22, Uhříněves, Ke Kříži

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 205-NP08492
 Exkluzivní
 Zdroj vody Dálkový rozvod
 Vytápění Ústřední - elektrické
 Odpad Kanalizace
 Rok výstavby 2019

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 24 m²
Plocha pozemku 809 m²
Zastavěná plocha 790 m²

 Vybavení

 Klimatizace

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

K pronájmu nabízím skvěle umístěné obchodní prostory s výlohami do frekventované ulice na rohu bytového domu v ulici Ke Kříži, Praha 10 Uhříněves. Prostory o výměře 23,9 m2 jsou nyní využívány jako pánské kadeřnictví. Jsou ideální pro kosmetické či nehtové studio, jiné druhy individuální péče či například psí salón. Díky rohovému umístění a výlohám do frekventované ulice s možností instalace světelné reklamy na fasádu domu máte jistotu, že si získáte pozornost všech místních i projíždějících obyvatel. Prostory se nachází v přízemí novostavby z roku 2019 ve stále se rozrůstající rezidenční čtvrti v centru Uhříněvsi. Naproti přes frekventovanou ulici se nachází supermarket Billa s parkovištěm a restaurace se zahrádkou. Okolní komerční prostory v domě jsou butik s oblečením a vinotéka. Vedle bytového domu se nachází lokální náměstí s lavičkami. Vytápění je centrální dálkové, ohřev vody lokálně na elektřinu. Zázemí v podobě toalety s výlevkou a menší šatnou s umyvadlem. Instalována je klimatizace a dále je možnost převzetí elektrtonického zabezpečovacího zařízení od stávajících nájemníků. Nájemné 19.000,- Kč + DPH. Zálohy na služby 1.700,-Kč bez elekřiny, která se převádí na nájemce. Jistota (kauce) ve výši 38.000,- Kč. K dispozici od 1.1.2023.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí