Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Byt, 4+1, 120 m² - Praha, Nové Město, Příčná

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

35,000 Kč/měs.
+ provize RK
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

 Cena včetně provize

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Adresa Česko, Praha 1, Nové Město, Příčná

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 45517

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 120 m²
Dispozice 4+1

 Informace o patrech

 Výtah
 Podlaží 3

 Vybavení

 Sprcha

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Důvtip, samozřejmá elegance a lákavá strohost funkcionalistické architektury, specifická lehkost a světelnost interiérů, pěkně repasovaná okna, podlahy, zachované původní prvky… to je PŘÍČNÁ 1, nenápadný a zároveň osobitý nárožní činžovní dům z 30. let 20. století. Lokalita je excelentní – navázaná na Karlovo nám. a Vodičkovu ulici, obklopená vším, co potřebujete k životu – parky, městskými pasážemi s obchůdky, kavárnami, restauracemi, řekou Vltavou… Tento byt o dispozičním řešení 4+1 (3 pokoje a kuchyň v hale, viz plánek/3D model) o rozloze zhruba 120 m2, se dvěma sprchovými kouty, toaletami a komorou. Jednotlivé pokoje (obývací pokoj a 3 ložnice) jsou naprosto úchvatné: světlé, čisté, příjemné. Dlouhodobý pronájem, ideálně pro menší rodinu, nebo i skupinku spolubydlících. Nábytek vyobrazený na fotografiích je všechen součástí pronájmu, avšak pronajímatel umí vyhovět i zájemcům s vlastním zařízením. Byt je velice vhodný i pro podnikání – jako kancelářské prostory (3 kanceláře + zasedací místnost + recepce) – nebo jako provozovna, např. ordinace. K pronajmutí ihned, prohlídky jsou možné kdykoliv. Spolehlivý pronajímatel (česká fyzická osoba). Energetický štítek PENB zatím není zpracován, z tohoto důvodu zatím píši hodnotu G.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí