Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Byt, Osobní, 2+1, 48 m² - Ostrava, Poruba, Porubská

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

8,920 Kč/měs.
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

Kauce 17,540

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Informace o dostupnosti

 Poznámka k dostupnosti 24. 11. 2022

 Lokace

 Adresa Česko, Ostrava - Poruba, Porubská

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 752987
 Vlastnictví Osobní

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 48 m²
Dispozice 2+1
Balkón
 Sklep

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Pronájem bytové jednotky 2 + 1, ul. Porubská 340/61, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt se nachází ve 2. patře a je po rekonstrukci. V celém bytě je nová elektroinstalace a plastová okna. V chodbě a kuchyni je položeno linoleum, v kuchyni je plynový sporák a kuchyňská linka. V prvním pokoji je nová plovoucí podlaha, ve druhém je linoleum. Koupelna a WC společné a jsou po rekonstrukci - obklady, dlažba. Dům se nachází v klidné lokalitě v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s možností parkování před domem.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí