Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Byt, 2+1, 60 m²

Aktivní

13,500 Kč/měs.
 Začít sledovat

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Informace o nemovitosti

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 60 m²
Dispozice 2+1
 Počet pokojů 2

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Popis

Nabízím k pronájmu slunný byt po kompletní rekonstrukci o dispozici 2+1 s balkonem a sklepní kójí v ul. Mánesova v centru Poděbrad. Bytová jednotka o celkové výměře 60 m2 se nachází v 5. nadzemním podlaží revitalizovaného bytového domu s výtahem - zateplená fasáda, výměna oken. Nájem je 12.000,- Kč/měs. + zálohové platby ve výši 4.500,- Kč/měs. (voda, teplo, elektřina, služby). Kauce je 24.000,-Kč. Byt je ihned k dispozici. Vhodný pro 2 osoby. Preferuji dlouhodobější pronájem.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí