Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Tato nabídka již není aktivní, můžete si vybrat z podobných nemovitostí v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí

Pronájem, Byt, 2+kk, 44 m²

Neaktivní
Bez obrázku

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 830868
Orientace objektu SZ, Západ
 Zdroj vody Veřejný vodovod
 Ohřev vody Dálkový rozvod, Kotel UT
 Vytápění Ústřední topení, Radiátory
 Odpad Veřejná kanalizace
 Elektřina 230 (220) V, 400 (380) V, Vlastní měřiče spotřeby

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 44 m²
Užitná plocha 44 m²
Dispozice 2+kk
 Počet pokojů 2

 Informace o patrech

 Podlaží 2

 Vybavení

 Zařízený
 Sprcha

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Popis

Nabízíme Vám výbornou příležitost v podobě nájemního bydlení jen 7 min. chůze od stanice metra B – Zličín. Krásný bytový komplex je unikátní svou lokalitou s veškerou občanskou vybaveností avšak v klidném místě. Byt o velikosti 44 m² s balkonem 5,8 m² a sklepem 2,5 m² je dispozičně řešen jako 2+kk s koupelnou a WC, vanou a umyvadlem. Další WC je u vstupu do bytu, který je v prvním patře domu s výtahem. Byt se nabízí nezařízený pouze s kuchyňskou linkou se spotřebiči a úložným prostorem v předsíni. Prostorný balkon je orientován na SZ stranu, ložnice na Z. K bytu náleží soukromé parkovací stání před domem pro 1 vozidlo, dále se dá parkovat v ulici. Byt je vytápěn centrálním ústředním topením. Výhodou je blízké nákupní centrum Metropole Zličín s velkým množstvím obchodů a vyžití, v okolí domu restaurace, pošta, park, soukromé hřiště u domu a další dětská hřiště. Elektrická energie se převádí na nájemce, poplatky za byt a parkovací stání činí 4 600 Kč/měsíčně. Byt je ihned k nastěhování.