Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Garáž, 15 m² - Praha, Modřany, K Dolům

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

2,900 Kč/měs.
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

Kauce 6,000

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Informace o dostupnosti

 Poznámka k dostupnosti 10. 03. 2022

 Lokace

 Adresa Česko, Praha 12, Modřany, K Dolům

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 693601

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 15 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Parkování Praha 4 - Parkovací dům na adrese K Dolům 901, Praha 4 Nabízíme k dlouhodobému pronájmu garáž v parkovacím domě s kamerovým systémem, zabezpečením na čip/klíč a přístupem 24/7. Nájemné 2.000,- Kč/měsíc, jistina ve výši tří nájmů.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí