Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Garáž, 13 m² - Praha, Hlubočepy

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

2,500 Kč/měs.
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

Kauce 5,600

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Informace o dostupnosti

 Poznámka k dostupnosti 11. 7. 2022

 Lokace

 Adresa Česko, Praha 5, Hlubočepy

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 725352

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 13 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Nabízím do podnájmu garáž o rozměrech 5x2,6m v novostavbách Kaskády Barrandov. Vjezd vraty na dálkové ovládání z ulice Werichova. K dispozici ihned. Měsíční platba činí 2 800 Kč. Vratná kauce 5 600 Kč.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí