Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Garáž, 13 m² - Praha, Velká Chuchle

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

1,100 Kč/měs.
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně


Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Informace o dostupnosti

 Poznámka k dostupnosti 22. 9. 2022

 Lokace

 Adresa Česko, Praha - Velká Chuchle

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 741773

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 13 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Nabízím jako přímý vlastník k pronájmu parkovací stání (číslo 27) v rezidenční čtvrti Na Hvězdárně ve Velké Chuchli (ul. Hvězdářská). Plocha parkovacího místa je 13 m2. Zabudovaný parkovací sklopný sloupek. Stání je vhodné pro jakýkoli běžný osobní automobil či motocykl.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí