Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Kanceláře, 220 m² - Chomutov

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

25,000 Kč/měs.
 Začít sledovat

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Adresa Česko, Chomutov

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 208206
 Druh komerčního prostoru Kanceláře

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 220 m²

 Vybavení

 Zařízený

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Exkluzivně nabízíme k pronájmu kancelář v administrativní budově o celkové podlahové ploše cca 220 m2, která se nachází na rohu ulice Ruská a Na Příkopech, v Chomutově. Ulice Ruská v posledních letech prochází značnými změnami.V místě a jeho bezprostředním okolí je k dispozici kompletní občanská vybavenost včetně vzdělávacích a zdravotnických zařízení, obchodů i restaurací. Rohová poloha komerční jednotky s reprezentativním rohovým vstupem do prostoru otevírá ideální členitost levého a pravého křídla s velkým potenciálem dalšího využití. Ke kanceláři náleží sociální zařízení a pavlač s rozlohou 10 m2 + možnost instalace vlastní kuchyňské linky. Prostory jsou bez vybavení. Měsíční nájemné činí 25.000 Kč + zálohy na služby. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájemného 25.000 Kč + provizi pro RK ve výši 25.000 Kč. Doporučuji osobní prohlídku.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí