Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Kanceláře, 29.8 m² - Prostějov

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

4,917 Kč/měs.
 Začít sledovat

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

Stát Česko
Kraj Olomoucký kraj
Okres Prostějov
Město Prostějov
Čtvrť Prostějov
Zeměpisná šířka 49.465893
Zeměpisná délka 17.11052
Adresa Olomoucký kraj, Prostějov, Prostějov - Prostějov

 Informace o nemovitosti

 Druh komerčního prostoru Kanceláře

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 29.8 m²

 Vybavení

 Zařízený
 Klimatizace

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu atraktivní kancelářské prostory o podlahové ploše 29,8 m2. Budova s nabízenými prostory se nachází na lukrativní adrese Sádky č.p. 1615/4 v centru města Prostějova s výbornou dopravní dostupností. Kancelář je zařízena kancelářským nábytkem a klimatizována. Ve společném zázemí je k dispozici kuchyňka a sociální zázemí s WC a umyvadlem. Parkování pro 1 vozidlo je možné ve dvoře za měsíční částku 1 000,- Kč. Do budovy je neomezený přístup 24/7, který je řešen prostřednictvím čipové karty nebo klíčů. Kancelářské prostory jsou k dispozici od 01.03.2022 nebo po dohodě. Měsíční náklady: - nájem činí 4 917,- Kč + platná sazba DPH (pokud nájemce JE PLÁTCEM DPH) - paušální částka za služby 3 129,- Kč + platná sazba DPH (vždy, i když nájemce NENÍ PLATCÉM DPH) Služby zahrnují: náklady na elektrickou energii; náklady na provoz kotelny a otop; náklady na vodné a stočné; náklady na úklid spol. prostor a hygienické potřeby; náklady na ostrahu – monitoring objektu. Pro další informace a případnou prohlídku kancelářských prostor nás neváhejte kontaktovat ???? PENB nebyl předložen, z toho důvodu uvádíme třídu G.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí