Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Komerční, 41 m² - Prostějov

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

8,500 Kč/měs.
 Začít sledovat

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

Stát Česko
Kraj Olomoucký kraj
Okres Prostějov
Město Prostějov
Čtvrť Prostějov
Zeměpisná šířka 49.465893
Zeměpisná délka 17.11052
Adresa Olomoucký kraj, Prostějov, Prostějov - Prostějov

 Informace o nemovitosti

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 41 m²

 Vybavení

 Sprcha

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Jste podnikatel(ka)? Máte rád(a) komfortní prostředí? Máme pro Vás jedinečnou možnost pronájmu nově zrekonstruovaných reprezentativních prostor sloužících k podnikání. Prostory se nachází v těsné blízkosti centra města Prostějova na ulici Wolkerova. Prostory jsou umístěny ve druhém patře multifunkční budovy a jsou vhodné zejména k výkonu kancelářských, obchodních (např. e-shop) či rehabilitačních a podobných činnosti (např. masáže, kosmetika). Podlahová plocha činí 41 m2. Dispozice: vstupní předsíň; komerční prostor s kuchyňským koutem; koupelna se sprchovým koutem a WC. Možnost využití osobního výtahu. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem do ústředního topení. Měsíční nájem činí 8.500,- Kč (+DPH) + náklady na energie. K pronájmu prostor je možné využít parkování na uzavřeném dvoře za poplatek 800,- Kč/měsíčně (+ DPH). Pokud jste zvyklí dlouhou pracovat, jsou tyto prostory vhodné přímo pro Vás. Kuchyňská linka s varnou deskou a digestoří, místo k umístění rozkládací soupravy k přenocování po dlouhém a náročném pracovním dni. Prostorná koupelna se zděným sprchovým koutem. Prostory jsou volné a ihned k dispozici. Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte zájem o sjednání osobní prohlídky, neváhejte nás kontaktovat. PENB - G.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí