Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Kanceláře - Chomutov

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

89 Kč/měs.
 Začít sledovat

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Adresa Česko, Chomutov

 Informace o nemovitosti

 Druh komerčního prostoru Kanceláře

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Nabízíme pronájem kancelářských prostor nedaleko centra města. Dům, kde se prostory nachází je v uzavřeném, oploceném areálu. Kanceláře jsou vhodné pro administrativu, sklad i drobnou výrobu. Prostory lze využít např. pro call centrum nebo internetový obchod. Součástí každé jednotky, kde je několik místností, je i sociální zařízení. V nabídce jsou jednotky od 70m2. Velkou výhodou polohy objektu je blízkost centra města cca 300m, kde je veškerá občanská vybavenost. Zastávka MHD je 50m od objektu a parkoviště přímo u objektu. Poplatky, které nejsou v ceně nájmu: záloha na teplo 800,-Kč/měs., voda 100,-Kč/měs./1 os., elektřina 800,-Kč/měs. Kauce a provize RK je ve výši jednoho nájmu. Pro více informací prosím kontaktujte makléře.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí