Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Tato nabídka již není aktivní, můžete si vybrat z podobných nemovitostí v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí

Pronájem, Komerční, 70 m²

Neaktivní
Bez obrázku

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 741461

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 70 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Popis

Nabízím nebytovým prostor (v současné době slouží jako soukromá rehabilitace). Lze využít jako masérnu, kosmetiku, či jiné podobné zařízení. V nájmu jsou zahrnuty energie a vybavení (lehátko). Cca jeden týden v měsíci bude využíván mnou, jinak plně k dispozici (domluvíme se na více podrobnostech později). Prostor se skládá z čekárny, místnosti s lehátkem, další místností, která je využívána jako jakýsi sklad a dále sociální zařízení pro klienty. Parkovat lze v ulici Kmochova, nebo u bývalého kina Oka. Vchod je z ulice Lipská.