Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Komerční, 258 m² - Všestary, Mnichovická

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

65,000 Kč/měs.
 Začít sledovat

 Dodatečné informace k ceně

Měsíční poplatky 10,000

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Informace o dostupnosti

 Poznámka k dostupnosti 1. 11. 2022

 Lokace

 Adresa Česko, Všestary, Mnichovická

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 537117
 Vlastnictví Osobní

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 258 m²

 Vybavení

 Zařízený
 Sprcha

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Nová víceúčelová hala se skládá z jednopodlažní haly o rozměrech 8,7 x 22,3m a na východní straně přilehlého dvoupodlažního objektu kanceláří o rozměrech cca 8,5m x 5,8m. Kanceláře jsou vybaveny malou kuchyňkou, sprchou a WC. Přístup do haly je zajištěn dvojící nákladových vrat. Vytápění pomocí tepelného čerpadla. Objekt je umístěn v areálu s více firmami. Všestary se nachází cca 3 km od Exitu 15 dálnice D1.U budovy se nachází parkoviště.