Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Parkovací stání, 85 m² - Olomouc, Hodolany

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

30,000 Kč/měs.
 Začít sledovat

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

Stát Česko
Kraj Olomoucký kraj
Okres Olomouc
Město Olomouc
Čtvrť Hodolany
Zeměpisná šířka 49.59358
Zeměpisná délka 17.29866
Adresa Olomoucký kraj, Olomouc, Olomouc - Hodolany

 Informace o nemovitosti

 Kód zakázky 02052

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 85 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Ev.č. 02052 Nebytové prostory , které pronajímáme budou postavené - hotové v 7/2022. Je to přízemní nebytový prostor s výlohou vhodný na lékárnu, obchod, prádelnu, čistírnu, kancelář nebo ordinaci, atd.. Tyto nebytové prostory jsou součástí nevětšího developerského projektu v centru Olomouce s cca 650 byty a nebytovými prostory, viz foto v příloze, a naše nebytové prostory, které Vám nabízíme, jsou hned naproti NOVÉHO MODERNÍHO A NEJVĚTŠÍHO KANCELÁŘSKÉHO PROJEKTU S RESTAURACÍ A KAVÁRNAMI s názvem ENVELOPA OFFICE CENTER. Také jsou tyto nebytové prostory v místě kde projde hodně lidí nejen do kanceláří a kaváren ENVELOPA OFFICE CENTER, ale je to směr do nákupního centra ŠANTOVKA a do VENKOVNÍHO ZÁBAVNÍHO PARKU, kde bývá hodně venkovních akcí jako např. CIRKUS, KONCERTY, KOLOTOČE, AKCE PRO DĚTI, apod. K obchodním prostorám je možnost pronájmu parkovacího stání za zvýhodněnou cenu 2 tis. Kč/měs. Pro více informací volejte. En. náročnost b.: B - Velmi úsporná (72 kWh/m2 za rok) Cena: + zálohy na služby a energie.


Podobné nemovitosti v okolí

 Zobrazit všechny podobné nemovitosti v okolí