Hledání Hledání Oblíbené Oblíbené Zprávy Zprávy Hlídací pes Hlídací pes O projektu O projektu Premium Premium Přihlásit se Přihlásit se
Angličtina

Pronájem, Ostatní nemovitosti, 1000 m² - Nedakonice

Aktivní
Náhledová fotografie Toto je pouze náhledová fotografie, ostatní fotografie v původní kvalitě najdete na níže uvedených zdrojích.

cena neznámá
 Začít sledovat

Je toto Váš inzerát?

Je toto váš inzerát? Zaregistrujte se, požádejte o změnu účtu na firemní a získejte přímou inzerci zdarma. Importní můstek

 Lokace

Stát Česko
Kraj Zlínský kraj
Okres Uherské Hradiště
Město Nedakonice
Zeměpisná šířka 49.032917
Zeměpisná délka 17.376766
Adresa Zlínský kraj, Uherské Hradiště, Nedakonice

 Informace o nemovitosti

 Velikost nemovitosti

Celková plocha 1000 m²

 Zajímá vás historie ceny tohoto inzerátu?

Podívejte se na celou historii inzerátu, kterou se nám podařilo zjistit. Od prvotního nalezení, po postupné změny cen, až po případnou rezervaci a prodej.
 Zobrazit historii inzerátu

 Hledáte podobnou nemovitost?

Hledáte podobnou nemovitost, ale momentálně nenacházíte? Založte si zdarma hlídacího psa a nechte si zasílat na email, nebo notifikací do mobilu zprávy o tom, že se podobná nemovitost objevila!

Sdílení


Zkuste naši mobilní aplikaci

Stáhněte si zdarma naši mobilní aplikaci s push notifikacemi a optimalizacemi pro šetrné využití mobilních dat.
Nyní na Google Play Stáhnout v App Store

 Nalezeno robotem

Tato nabídka byla nalezena automatickým robotem, který vyhledává na internetu veřejně dostupné inzeráty nemovitostí. Zobrazuje se pouze náhled, bez kontaktních údajů. Kompletní inzerát s kontakty a fotografiemi v původní kvalitě je k dispozici u zdroje uvedeného níže.

 Popis

Nabízíme Vám k pronájmu zpevněnou plochu o velikosti 1000 m2. Plocha se nachází v okrajové části obce Nedakonice, mimo zastavěnou oblast. Její poloha je nedaleko sjezdu ze silnice 2.třídy č. 427 ze Starého Města do Moravského Písku. Vedle pozemku vede železnice. Pozemek je zpevněn silnou vrstvou recyklátu a je vhodný i na parkování těžších aut. Dále je pak pozemek vhodný na skladování. Pozemek bude ještě dále povrchově srovnán. Možnost oplocení. Pro více informací volejte makléře nabídky!